telefon szybki kontakt:   tel. +48 698 610 320,   email: zuk@skutecznafirma.pl

Trenerzy / Zbigniew Żuk

Zbigniew Żuk
Współpraca

Zbigniew Żuk – Trener/Coach, Praktyk Sprzedaży

Przeszkolił ponad 90 firm. Jest absolwentem Studiów MBA w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Podyplomowego Studium Menedżerskiego w Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Zarządzania. Wykładowca w Szkole Zarządzania Sprzedażą na kierunkach: Sprzedaż Doradczo-Ekspercka oraz Zarządzanie Zespołem Handlowym.

Specjalizuje się w coachingu menedżerskim i sprzedażowym. Ekspert w dziedzinie budowania umiejętności handlowych oraz zarządzania organizacją. Prowadził wiele długofalowych projektów o charakterze doradczo-szkoleniowym. Twórca autorskiej „metody fundamentów” czyli zrównoważonego feedbacku podczas treningu sprzedażowego.

Doświadczenie zdobywał pełniąc funkcję Area Sales Managera w firmie Coca-Cola, gdzie odpowiadał między innymi za przeprowadzanie szkoleń dla Przedstawicieli Handlowych w zakresie technik sprzedaży, negocjacji i prezentacji, wprowadzając autorskie rozwiązania sprzedażowe. Przez kolejnych kilka lat pełnił funkcje kierownicze w Mix Elektronics, Navo PGD Sp. z o.o. (główny dystrybutor Procter&Gamble) oraz Nomi S.A. Hiperpermarket Budowlany, gdzie zarządzał 80-osobowym zespołem sprzedawców. Nagradzany za projekt sprzedażowy „Bliźniaczy Zapach” oraz za kreatywność, jako autor projektów sprzedażowych „Domy dla Dzieci” oraz „Teatr Charity” w ogólnopolskiej akcji „Podaruj Dzieciom Słońce” patronowanej przez Fundację Polsat.

Szkolenia z zakresu: techniki sprzedaży (rozwinięte o autorskie rozwiązania sprzedażowe) negocjacje, prezentacje o charakterze publicznym i biznesowym , coaching menedżerski i sprzedażowy, skuteczny merchandising, zarządzanie zespołami handlowymi, budowanie umiejętności menedżerskich.

Krótka charakterystyka osoby: przyjaźnie nastawiony, życzliwy i otwarty. Inspirujący i pozytywnie oddziaływujący na motywację Uczestników szkoleń. Podczas zajęć buduje partnerską atmosferę i angażuje Kursantów do aktywnego udziału, nie pozostawiając nikogo bez emocji. Zawodowe credo to: „Praktyka, Praktyka, Praktyka…”

Nasi klieci
(c) Skuteczna Firma | Prawa zastrzeżone | Płock 2012 | Projekt i wykonanie: Bla-Art