telefon szybki kontakt:   tel. +48 698 610 320,   email: zuk@skutecznafirma.pl

Profesjonalna obsługa Klienta

Szkolenie otwarte 2 dniowe Szkolenie 2 dniowe skierowane jest do pracowników, którzy kontaktują się bezpośrednio z Klientem, budują relacje biznesowe, informują o bieżącej ofercie, ustalają warunki współpracy, oferują produkty i usługi, odpowiedzialni są za prowadzenie rozmów biznesowych, sprzedażowych, odpowiedzialni są za umiejętne wychwycenie i rozpoznanie kluczowych potrzeb i skuteczne dopasowanie do nich własnej oferty. Szkolenie skierowane jest także do osób, których firmy dbają o sukcesywne wdrażanie najlepszych standardów obsługi Klientów zewnętrznych w kontakcie bezpośrednim, w sektorach B2B oraz B2C.
Pobierz bezpłatny folder z ceną i programem szkolenia

Trening kreatywnego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów

Szkolenie otwarte 2 dniowe Szkolenie 2 dniowe skierowane jest do:
  • menedżerów, którzy chcą natchnąć swoich podwładnych do kreatywnego i twórczego myślenia w codziennej pracy z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • handlowców, konsultantów, doradców, sprzedawców, którzy szukają pozytywnego wzmocnienia i inspiracji do rozwoju umiejętności twórczego i kreatywnego podejścia do bieżących zadań
  • pracowników Działów Marketingu i Trade Marketingu odpowiedzialnych za kreowanie nowych kierunków rozwoju firmy
Pobierz bezpłatny folder z ceną i programem szkolenia

Efektywne wykorzystanie merchandisingu w procesie sprzedaży

Szkolenie otwarte 2 dniowe Szkolenie skierowane jest do właścicieli małych, średnich, dużych sklepów samoobsługowych oraz zza lady, kierowników działów, pracowników, sprzedawców zajmujący się układaniem i ekspozycją towarów, Handlowcy, Menedżerowie odpowiedzialni za efektywne wykorzystanie powierzchni sprzedażowych oraz właściwą ekspozycję towarów, Pracownicy Agencji Serwisowych i Merchandisingowych.
Pobierz bezpłatny folder z ceną i programem szkolenia

Skuteczna prezentacja

Szkolenie otwarte 2 dniowe Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które przygotowują i przeprowadzają prezentacje o charakterze publicznym, biznesowym, handlowym, informacyjnym. Do osób, dla których miarą własnej efektywności jest zorganizowanie i poprowadzenie prezentacji, podczas której w jasny, skuteczny sposób przekażą właściwe informacje zgromadzonym osobom.

Szkolenie prowadzone w formie warsztatowej: 30% - teoria i wiedza profesjonalna, 70% - praktyczne ćwiczenia grupowe i indywidualne, zadania twórcze, indywidualne prezentacje oraz autoprezentacje.
Pobierz bezpłatny folder z ceną i programem szkolenia

Skuteczna Rozmowa telefoniczna z Kontrahentem

Szkolenie otwarte 2 dniowe Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób, które utrzymują regularny kontakt telefoniczny z Klientami, zarządzają relacjami poprzez telefon, odpowiadają za serwis i bieżącą obsługę, są odpowiedzialni za budowanie nowych kontaktów z kontrahentami.

Szkolenie prowadzone w formie warsztatowej: 20% - teoria, 80% - ćwiczenia i sesje telefoniczne. Rozmowy przychodzące i wychodzące nagrywane są przy pomocy rejestratorów mowy w celu ćwiczenia technik komunikacyjnych, technik perswazyjnych, umiejętności budowania relacji przez telefon oraz skutecznego umawiania się na dalszy kontakt telefoniczny, mailowy, osobisty.
Pobierz bezpłatny folder z ceną i programem szkolenia

Skuteczny menedżer

Szkolenie otwarte 2 dniowe Szkolenie skierowane jest do menedżerów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności kierownicze oraz dowiedzieć się jak jeszcze lepiej zarządzać talentami swoich Ludzi, Menedżerom, którzy chcą rozwinąć postawę nowoczesnego lidera zespołu. Do menedżerów, których zespoły narażone są na wysoką rotację. Do menedżerów, którzy zarządzają zespołami projektowymi, które realizują złożone i długofalowe zadania. Do osób, które odpowiadają za zespół, o którego skuteczności decyduje spójność i efektywność system wdrożeń. Do menedżerów, którzy chcą motywować konkretnych handlowców do konkretnych zadań, chcą wprowadzić system partycypacyjny wykorzystujący efekt synergii w zespole.
Pobierz bezpłatny folder z ceną i programem szkolenia

Nasi klieci
(c) Skuteczna Firma | Prawa zastrzeżone | Płock 2012 | Projekt i wykonanie: Bla-Art